Verkoop 8 woningen te Techum succes!
Sinds de start verkoop in maart, van de 8 halfvrijstaande woningen te Techum, zijn er reeds 5 woningen verkocht en 2 onder optie.
“Het verrassende ontwerp op de ruime kavels icm de gunstige prijsstelling wordt met open armen ontvangen” aldus Jolanda Alves van Makelaardij Friesland te Leeuwarden.
Vanwege deze resultaten is besloten door Bouwbedrijf Lont B.V. om de start bouw in september van dit jaar te laten plaats vinden.
Bouwbedrijf Lont realiseert hier 8 halfvrijstaande woningen met een vanaf prijs van € 237.500,- v.o.n. op kavels van 388-525m2. Alle woningen zijn standaard zeer compleet uitgevoerd met o.a. vloerverwarming, schilderwerk, luxe sanitair en tegelwerk.
Voor meer informatie betreffende dit project kunt u contact opnemen met Makelaardij Friesland of Makelaardij Hoekstra.
Klik hier voor meer informatie over dit project.






Bezoek Bouwbedrijf Lont tijdens het Woonfestival in het centrum van Leeuwarden op 18 september 2010! lees meer>>
Vanwege de bouwwerkzaamheden is het modelappartement tijdelijk alleen op afspraak te bezichtigen, u kunt hiervoor een afspraak maken met de betrokken makelaar. lees meer>>
Exclusieve appartementen nabij het centrum van Leeuwarden. Iedere vrijdagmiddag geopend voor belangstellenden. lees meer>>